25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 47 ani
Cafeneaua de lux / Sport / Giulestenii de-abia au reusit se agalizeze in minutul 90

Mars prin Europa, chin in Romania

Impecabilul parcurs european al Rapidului in Europa nu se ragaseste sub nici o forma in campionat. Giulesenii de-abia au reusit un 1-1, la Mioveni, printr-un gol marcat de Viorel Moldovan in minutul 90 al jocului cu FC Arges!
----------------------------------

_______________________________________
[

pus acum 18 ani

Ovidiu

Sorin Cârţu: "Ne-a copleşit situaţia"

Antrenorul Sorin Cârţu a declarat că FC Argeş a trecut pe lângă victorie în meciul cu Rapid, scor 1-1, disputat, duminică, la Mioveni, în etapa a XVII-a a Diviziei A, din cauza neşansei şi a faptului că unii dintre jucătorii săi au fost "copleşiţi" de miza partidei
-----------------------

[

Ovidiu

Pitestenii lui Sorinacio au trait in finalul meciului de la Mioveni dezamagirea pe care au simtit-o rapidistii in etapa a doua a campionatului, cand Tanasa egala in Giulesti in minutul 90 si dezlantuia cutremurul in sanul echipei giulestene.

Jos tigania jos rapid

[

cafinutza
Vizitator

faci caterinca de ei..dar de meciul stelei nu zici nimic??

Ovidiu

steaua a jucat perfect la fotbal se vorbeste cand se termina toate jocurile national sunt mai tari ca voi uita-te pe ce loc sunteti asta nu se va schimba, io nu vorbesc despre o echipa de tigani amarati

[

cafinutza
Vizitator

amarati sunteti voi si ma rog sa nu luati cupa uefa..nu stiam ca o echipa care pretinde ca va castiga cupa uefa nu reuseste in 4 meciuri acasa nu reuseste sa inscrie..